top1
top2_1 На Главную top2_3  rus top2_4_sp  lat top2_4_sp  eng
top3
flash_left flash_right
menu_1 Galvena menu_sp menu_sp Ielade menu_sp Kontakti menu_sp menu_2
DEMO Enter
middle_1
left_m_left top left_m_right
1
2
3
4
5
6
7
8
down

Vietējais vieglais transports

1. Aktuāla ON-Line pozīcija
2. Zonas un atskaites pa zonām
3. Nobraukuma atskaites
4. Navigācija vadītājam
5. Pārvietošanās vēsture
6. Datu bāzes pa objektiem
7. Sakari
8. Cenas

1. Novērošana reāla laika režīmā!

Viena GSM operatora zonas robežās strādājošo transportu izdevīgāk novērot On-Line režīmā (GPRS sakaru formāts ). Tas nozīmē, ka Jums ir iespēja reālā laikā redzēt, kur atrodas Jūsu kontrolējamais transports un ko tas dara. Informāciju par mašīnas atrašanās vietu, tās ātrumu, kustības virzienu un agregātu stāvokli var saņemt nospiežot pogu «Saņemt aktuālo pozīciju». On-Line režīmā ir ērti izmantot «TRACKING” funkciju, kura ļauj redzēt automobiļa aktuālo pozīciju pēc Jūsu noteiktā algoritma par laika posmu no 5 līdz 3600 sek., vai par distanci no 100 līdz 24000 metriem, automātiskā režīmā. Pārraidot datus visintensīvākajā režīma, maksa par sakariem nepārsniedz trīs latus mēnesī.

2. Jūs veidojat ceļa lapu, izmantojot karti!

Ar šīs programmas palīdzību, Jūs varat pārnest Jūsu klientu dati bāzi un ap tiem esošās zonas punktu veidā, uz digitālās ceļu un fotogrāfiskās Zemes kartēm. Katram punktam tiek dots individuāls nosaukums un paskaidrojums, kā arī var tikt dota noteikta funkcionālitāte. No ierīces ienākošie dati tiek salīdzināti, pārbaudot automašīnas ierašanos, atrašanos iziešanu no zonas, kā arī vidējo ātrumu apgabalos starp zonām un kopējo nobraukumu.


3. Jūs vienmēr varēsiet zināt reālo nobraukumu!

Ierīce ir aprīkota ar kilometru skaitītāju, kurš ir neatkarīgs no mašīnas tahografa, un ļauj saņemt datus par nobraukto ceļu, distancēti Jūsu norādītajā laikā, vai arī pēc cita algoritma, piemēram, ieeja vai izeja no valstu robežu zonas. Uzspiežot uz pogu «Mileage report», Jūs saņemsiet atskaiti par nobraukumu Jūsu norādītajā periodā.

4. Jūsu vadītājii zina kur un kā braukt!

Mašīnā uzstādītā ierīce, var nodot koordināšu datus ne tikai uz serveri, bet arī uz vadītāja personīgo datoru, kas ļauj viņam pielietot visas mūsdienu navigācijas ērtības.

5. Jūs vienmēr varēsiet zināt kur bija Jūsu mašīnas un ko tās darīja!

Visa no mašīnas saņemtā informācija tiek saglabāta datu bāzē tālākai izpētei un analīzei, uz digitālās ceļu un fotogrāfiskās Zemes kartēm. Jūs saņemat iespēju iepazīties ar visa Jūsu autoparka pārvietošanās vēsturi par visu vai Jūsu noteikto laika periodu. Bez tam, mašīnā uzstādītā ierīce, ir spējīga ierakstīt iebūvētajā atmiņā, pārvietošanās vēsturi (koordinātes, ātrumu, kustības virzienu, raidītāju stāvokli, notikumus). Vēsture tiek saglabāta par Jūsu norādīto laika posmu no 1 līdz 3600 sek, vai distances intervālu no 100 līdz 24000 metriem. Vēsture saglabājas ierīcē un var būt saņemta no tās distancēti pilnā apjomā vai daļēji, par jebkuru Jūs interesējošo laika posmu, vēlākai attēlošanai uz ceļu un fotogrāfiskās Zemes kartēm un šīs informācijas saglabāšanai serverī.

6. Jūs veidojat savu objektu karti.

Vienkārši uzspiežot uz kartes, tajā vietā kur atrodas Jūsu objekts, Jūs tam apkārt varat viegli izveidot noteiktas funkcionalitātes zonu. Tādu zonu daudzums nav ierobežots. Zonām var piešķirt dažādus nosaukumus un paskaidrojumus. Nepieciešamības gadījumā zonas var dzēst vai rediģēt.Var būt dažāda zonu funkcionalitāte. Ar zonām saistīto notikumu algoritmu var noteikt katrai mašīnai atsevišķi.


7. Sakaru formāti un papildiekārtas.

Ierīce var strādāt dažādos sakaru formātos (GPRS, VOICE, DATA, SMS). Dažādās situācijās ir lietderīgi pielietot vienu vai otru režīmu. Pie ierīces var arī pieslēgt papildus sakaru ierīces, tādas kā balss sakaru termināls, teksta sakaru termināls, ciparu sakaru termināls. Tādu ierīču galvenais mērķis ir balss sakars ar vadītāju, divpusēja teksta informācijas pārraide, datu pārraide un saņemšana caur digitālajiem sakariem.

right
down1
down2_left Copyright © BASS TRADE 2007
Hosting by GARMTECH
down2_right
down3
www.BBES.lv - Business Banner Exchange System
Top.LV
Latvijas Reitingi