top1
top2_1 На Главную top2_3  rus top2_4_sp  lat top2_4_sp  eng
top3
flash_left flash_right
menu_1 Galvena menu_sp menu_sp Ielade menu_sp Kontakti menu_sp menu_2
DEMO Enter
middle_1
left_m_left top left_m_right
1
2
3
4
5
6
7
8
down

VIP transports

1. Novērošana ON-Line režīmā
2. Apsardzes zona
3. Ziņošana par trauksmi
4. Pārvietošanās vēsture
5. Apsardzes komplekss
6. Attālinātā VIP kontrole
7. Cenas


1. Novērošana reāla laika režīmā!

Viena GSM operatora zonas robežās, ir izdevīgāk kontrolēt automobīļa atrašanās vietu On-Line režīmā (GPRS sakaru formāts ). Tas nozīmē, ka Jums ir iespēja reālā laikā redzēt, kur atrodas Jūsu kontrolējamais automobīlis. Informāciju par mašīnas atrašanās vietu, tās ātrumu, kustības virzienu un agregātu stāvokli var saņemt nospiežot pogu «Saņemt aktuālo pozīciju». On-Line režīmā ir ērti izmantot «TRACKING” funkciju, kura ļauj redzēt automobiļa aktuālo pozīciju pēc Jūsu noteiktā algoritma automātiskā režīmā par laika posmu no 5 līdz 3600 sek., vai par distanci no 100 līdz 24000 metriem. Pārraidot datus visintensīvākajā režīma, maksa par sakariem nepārsniedz trīs latus mēnesī.

2. Apsardzes zona.

Jūs paši varat uzstādīt, apkārt Jūsu automašīnai neredzamas apsardzes zonas. Mašīnā uzstādāmā ierīce, pastāvīgi kontrolē tās koordinātes, apsardzes un mašīnas agregātu raidītāju stāvokli, un nodod tos uz serveri. Serveris, savukārt, var veikt no mašīnas ienākošo datu matemātisku salīdzināšanu, un gadījumā, ja tie neatbilst ar Jūsu uzstādītajiem nosacījumiem, nosūtīt trauksmes signālu uz Jūsu uzstādītajiem telefonu numuriem. Nepieciešamības gadījumā, ir iespējama sistēmas uzstādīšana automātisku komandu nosūtīšanai tieši automašīnai, piemēram, dzinēja atslēgšana, skaņas un gaismas signalizācijas ieslēgšana.

3. Paziņošana par trauksmi.

Jūs varat uzstādīt notikumu algoritmu, lai aizsūtītu trauksmes ziņu, un telefonu sarakstus uz kuriem tā tiks nodota. Ziņa satur sevī: teksta informāciju, informāciju par ģeogrāfiskajām koordinātēm un raidītāju stāvokli.

4. Vēsture.

Visa no mašīnas saņemtā informācija tiek saglabāta datu bāzē tālākai izpētei un analīzei, uz digitālās ceļu un fotogrāfiskās Zemes kartēm. Jūs saņemat iespēju iepazīties ar visa Jūsu autoparka pārvietošanās vēsturi par visu vai Jūsu noteikto laika periodu. Bez tam, mašīnā uzstādītā ierīce, ir spējīga ierakstīt iebūvētajā atmiņā, pārvietošanās vēsturi (koordinātes, ātrumu, kustības virzienu, raidītāju stāvokli, notikumus). Vēsture tiek saglabāta par Jūsu norādīto laika posmu no 1 līdz 3600 sek, vai distances intervālu no 100 līdz 24000 metriem. Vēsture saglabājas ierīcē un var būt saņemta no tās distancēti pilnā apjomā vai daļēji, par jebkuru Jūs interesējošo laika posmu, vēlākai attēlošanai uz ceļu un fotogrāfiskās Zemes kartēm un šīs informācijas saglabāšanai serverī.

5. Apsardzes komplekss.

Dažādas automašīnas apsardzes un automobiļa kontroles ierīces ir iespējams savienot ar pavadoņu novērošanas sistēmu vienotā apsardzes kompleksā, kurš ir spējīgs pilnībā kontrolēt mūsdienīga automobiļa veselumu, un ziņot īpašniekam par savu stāvokli un atrašanās vietu, ārkārtas situāciju gadījumā.

6. Attālinātā kontrole.

Jūs varat kontrolēt savu automobili dažādos veidos, neatkarīgi no tā kur Jūs atrodaties. Jebkurā vietā, kur ir dators un INTERNETS, zinot savu paroli, Jūs varat redzēt savu automašīnu uz digitālās ceļu un fotogrāfiskās Zemes kartēm. Gadījumā, ja Jūs atrodaties tālu no datora, Jūs kontrolējat savu automobili no sava GSM telefona. Mūsdienu sakaru līdzekļi strauji attīstās, un jau šodien ir pieejami ar softu aprīkoti telefonu modeļi darbam INTERNET vidē. Lai pieslēgtos pie tīkla, iespējams izmantot tādus sakaru kanālus kā GPRS un Wi-Fi . Viens no vispievilcīgākajiem un aprīkotakajiem variantiem uz šobrīdi ir iPhon no visiem zināmas Apple korporācijas. Ar šī lieliskā mūsdienīgā smartfona palīdzību, Jūs saņemat iespēju kontrolēt savu automobili, tai skaitā arī vizuāli, neatkarīgi no Jūsu atrašanās vietas.

right
down1
down2_left Copyright © BASS TRADE 2007
Hosting by GARMTECH
down2_right
down3
www.BBES.lv - Business Banner Exchange System
Top.LV
Latvijas Reitingi