top1
top2_1 На Главную top2_3  rus top2_4_sp  lat top2_4_sp  eng
top3
flash_left flash_right
menu_1 Galvena menu_sp menu_sp Ielade menu_sp Kontakti menu_sp menu_2
DEMO Enter
middle_1
left_m_left top left_m_right
1
2
3
4
5
6
7
8
down

Aviācija

1. Aktuāla ON-Line pozīcija
2. Kontrole paceļoties un nosēžoties
3. Lidojuma vēstures atjaunošana
4. Automātiskas paziņošana par notikumiem
5. Lidojumu zonas
6. Attālinātā VIP kontrole
7. Cenas

1. Jūs vērojat lidojumu ON-Line.

Pateicoties ierīces unikālajām iespējām, Jūs varat saņemt datus par gaisa kuģa atrašanos vietu uz ciparu vektorās un fotogrāfiskās Zemes kartēm reāla laika režīmā. Bez tam, no gaisa kuģī uzstādītās ierīces, saņemtie dati ietver informāciju par kustības ātrumu, kustības virzienu, augstumu virs jūras līmeņa un ierīces ciparu un analogu raidītāju stāvokli. Informācija par gaisa kuģa atrašanos, tā stāvokli var tikt saņemta nospiežot pogu «Saņemt aktuālo pozīciju» vai automātiskā režīmā. On-Line režīmā ir ērti izmantot «TRACKING funkciju», kura ļauj saņemt gaisa kuģa aktuālo pozīciju automātiskā režīmā pēc Jūsu noteiktā algoritma, par laiku no 5 līdz 3600 sek., vai distanci no 100 līdz 24000 metriem.

2. Kvalitāte un drošība.

Ierīces konstrukcija un tās tehniskās iespējas ļauj tam izturēt smagus ekspluatācijas nosacījumus, paceļoties un nosēžoties, kā arī lidojuma režīmā. Paceļoties un nosēžoties, ierīce nodod datus pēc Jūsu noteiktā algoritma, kurš var tikt uzstādīts, atkarībā no Jūsu uzdevumiem un nosacījumiem. Praktiskie izmēģinājumi apstiprināja ierīces spēju nodot datus ON-Line režīmā augstumā virs 2000 m un ar lidojuma ātrumu virs 500 km/h.


3. Lidojuma vēsture pilnā apjomā.

Ierīce ieraksta serverī datus par lidojumu, kā arī visus datus savā iekšējā atmiņā. Vēsture tiek saglabāta ar Jūsu noteikto intervālu, par laika posmu no 1 līdz 3600 sek., vai par distanci no 100 līdz 24000 metriem. Vēsture glabājas ierīcē un var tikt saņemta no ierīces distancēti pilnā apjomā vai daļēji par jebkuru Jūs interesējošo laika posmu. Tas ļauj nepieciešamības gadījumā, atjaunot visu lidojuma vēsturi tabulas atskaites veidā vai arī uz digitālās vektorās un fotogrāfiskās Zemes kartēm geo punktu secīguma veidā, ar sīku katra punkta parametru aprakstu.

4. Paziņošana par dažādiem notikumiem.

Ierīce ir aprīkota ar ciparu un analogu ieejām, kuras nepieciešamības gadījumā var pieslēgt pie bortu signalizācijas līdzekļiem. Tas ļauj ieprogrammēt ierīci automātisku ziņu nosūtīšanai uz bāzi, saņemot signālus no borta signalizācijas līdzekļiem. Ir iespējams arī saņemt automātiskas ziņas, gaisa kuģim ieejot vai izejot no noteiktas ģeogrāfiskās zonas vai punkta.5. Jūs veidojat karti ar atšķirīgiem punktiem un lidojumu zonām.

Vienkārši uzspiežot uz kartes Jums nepieciešamajā vietā, Jūs viegli varat izveidot ap to zonu, ar noteiktu funkcionalitāti vai arī izveidot vienotā zonā apvienotu punktu masīvu. Tādu zonu daudzums nav ierobežots. Zonām var piešķirt dažādus nosaukumus un paskaidrojumus. Nepieciešamības gadījumā, zonas var izdzēst vai rediģēt. Zonu funkcionalitāte var būt atšķirīga. Katram gaisa kuģim ar zonām saistīto notikumu algoritmu Jūs varat noteikt atsevišķi.

6. Attālinātā kontrole.

Kontrolēt gaisa kuģi, neatkarīgi no tā kur Jūs atrodaties,var dažādos veidos. Jebkurā vietā, kur ir dators un INTERNETS, zinot savu paroli, Jūs varat redzēt gaisa kuģi uz digitālās ceļu un fotogrāfiskās Zemes kartēm. Gadījumā, ja Jūs atrodaties tālu no datora, Jūs kontrolējat gaisa kuģi no sava GSM telefona. Mūsdienu sakaru līdzekļi strauji attīstās, un jau šodien ir pieejami ar softu aprīkoti telefonu modeļi, darbam INTERNET vidē. Lai pieslēgtos pie tīkla, iespējams izmantot tādus sakaru kanālus kā GPRS un Wi-Fi . Viens no vispievilcīgākajiem un aprīkotākajiem variantiem uz šobrīdi ir iPhon, no visiem zināmas Apple korporācijas. Ar šī lieliskā mūsdienīgā smartfona palīdzību, Jūs saņemat iespēju arī vizuāli kontrolēt savu gaisa kuģi , neatkarīgi no Jūsu atrašanās vietas.

right
down1
down2_left Copyright © BASS TRADE 2007
Hosting by GARMTECH
down2_right
down3
www.BBES.lv - Business Banner Exchange System
Top.LV
Latvijas Reitingi